Të lënduarit nga zjarri në Tetovë, nisen drejt Shkupit (VIDEO)

Zjarri i rënë në spitalin anti-covid në Tetovë, dyshohet se ka shkaktuar viktima dhe të plagosur.

Të gjitha ekipet e spitalit janë mobilizuar që tu dalin në ndihmë të lënduarve. Disa prej tyre janë transportuar në Qendrën Klinike në Shkup, që t’ju ofrohet ndihma adekuate./albeu.com