Fitorja fantastike ndaj San Marinos, Hysaj: Kjo fitore do të na karikojë për ndeshjet e radhës

Kapiteni i Kombëtares, Elseid Hysaj u pa mjaft i lumtur pas ndeshje në konferencën për shtyp, duke komentuar golin e fitores dhe goleadën e Shqipërisë.

Goli- Siç kam thënë gjithmonë është kënaqësi dhe ëndërr me kur shënon gol me Kombëtaren, është kënaqësi shpresoj të vazhdoj kështu.

Fitorja me goleadë- E rëndësishme ishte të fitonim meqë bëmë shumë golat ishte mjaft mirë do të na karikojë për ndeshjen e radhës

Dëmtimi: Asgje e rëndë asnjë goditje, shpresoj të jem gati për të dielën me skuadrën time

Gola deçiziv- Shpresoj që të vijnë, goli është gol, është kënaqësi si në 5-0 si në 4-0 është kënaqësi, normalisht është mirë kur shënon gola deçiziv, por kur të vijnë.


Shtuar 8.09.2021 23:08