Zbulohen edhe 3 kandidatët për trajnerin më të mirë në Europë

UEFA-ja ka zbuluar listën e ngushtë në garën për trajnerin më të mirë në Evropë për sezonin e kaluar.

Jurgen Kloppi (Liverpool), Hansi Flicku (Bayern Munich) dhe Julian Nagelsmanni (Rasenball Sport Leipzig), janë në garë të ngushtë për çmimin e trajnerit më të mirë.

Trajneri i Bayernit është favorit për të marrë këtë çmim pasi që ka fituar tre titujt kryesorë brenda një viti. /


Shtuar 23.09.2020 11:59