Vidal te Interi? Setien jep vendimin e fundit

Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona. Mesfushori ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Interit.

Shkarkimi i Valverdes dhe emërimi i Setien në stolin e katalanasve e ndryshoi krejtësisht situatën.

Kiliani është një nga lojtarët e preferuar te trajnerit dhe ai do të mbetet në Katalunja. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2020 08:25