Uzuni magjik, shënon në Champions dhe shlyen autogolin (VIDEO)

Myrto Uzuni ka shlyer autogolin ndaj Dinamo Zagreb në pjesën e parë.

Shqiptari pas një kundërslumi të shpejtë ka shënuar brenda zonës duke kaluar në avantazh 2-1 skuadrën e Ferencvaros. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2020 18:33