Tirana-Vllaznia, tjetër gol në “Selman Stërmasi” (VIDEO)

Tirana ka shënuar dhe golin e dytë përballë Vllaznisë.

Majkëll Ngo nuk fal i vetëm përballë Efremov, pas asistit të Dokës, duke e dërguar topin në rrjetë. Në festë bardheblutë.


Shtuar 19.06.2020 15:43