Tifozja e Interit nxeh “derbin”, publikon videon provokuese (VIDEO)

Modelja e njohur Ines Trocchia nuk është kursyer aspak duke nxjerrë në pah format e saj tejet joshëse.

Bukuroshja Ines që njihet edhe si një tifoze e Interit, ka publikuar një video të nxehtë ku shfaq format e saj seksi.

Komentet dhe pëlqimet në videon e saj kanë qenë të shumta, kjo pasi vjen vetëm dy ditë para ndeshjes së rëndësishme të zikaltërve përball Juventusit.


Shtuar 7.03.2020 17:19