Tifozja e Chelseat kërkon një burrë me të cilin mund të izolohet për shkak të koronavirusit

Modelja ruse Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Liman, e cila njihet si tifoze e Chelseat u bë e njohur gjatë Botërorit të vitit 2018 derisa bënte tifo për Rusinë.

“Unë jam në kërkim të një partneri tërheqës, që nuk është i sëmurë me koronavirus, të kalojë tre muajt e ardhshëm i izoluar dhe të bëjmë qejf gjatë karantinës”, ka shkruar ajo.

/Zëri/


Shtuar 26.03.2020 16:56