Shqiptari dërgon video nga Spanja, gruaja me koronavirus varritet për të marrë frymë (VIDEO)

Koronavirusi ka mbërthyer botën. Kjo video vjen nga një shqiptar që jeton në Spanjë ku tregon një grua e cila ka shumë vështirësi në frymëmarrje dhe thuajse nuk qëndron dot një moment pa kryer frymëmarrje të shpeshta.

Pamjet janë dërguar nga një shqiptar banues në Spanjë i cili ka filmuar një video nga dritarja e ballkonit të tij.

“Përshëndetje JOQ. Përshëndes te gjith shqiptaret…ju letem rrini ne shtepi se eshte shum keq puna nje video nga Spanja”, shruan qytetari.

Situata nga koronavirusi në Spanjë paraqitet kritike. Mbi 8,500 raste të reja dhe 655 vdekje u regjistruan në 24 orë

Numri i përgjithshëm i vdekjeve tejkaloi 4,000. Përhapja në vend u rrit në 56.198 nga 47.610 dje. Numri i vdekjeve u rrit në 4.089, nga 3.434 të Mërkurën.


Shtuar 26.03.2020 16:53