Tifozët e Barcelonës nuk përmbahen, hyjnë në “Camp Nou” dhe duan kokën e Bartomeut (VIDEO)

Tifozët e Barcelonës kërkojnë dorëheqjen e Bartomeut.

Reagimi i popullit të Barcelonës shpërthen në mbrëmje pas lajmit mbi lamtumirën e mundshme të Leo Messi nga klubi katalanas.

Siç raporton Marca, tifozët e Blaugrana i janë drejtuar stadiumit Camp Nou dhe zyrave, për të kërkuar dorëheqjen e presidentit të klubit Josep Bartomeu sepse është shkaktari i largimit të argjentinasit.


Shtuar 25.08.2020 20:10