Tifozët duan t’i shikojnë me çdo kusht, ja 10 futbollistët më të kërkuar në faqet +18 (FOTO LAJM)

ur tifozët e futbollit nuk shohin lojtarët e tyre në TV ose në fushë, ata i kërkojnë futbollistët në faqet me përmbajtje erotike.

Ekziston një numër mjaft i madh lojtarësh, të cilët janë kërkuar në faqen e madhe erotike “Pornhub”.

Nuk është për tu habitur që Ronaldo është në vendin e parë, si një nga lojtarët më të kërkuar në këtë faqe, kjo edhe faktin se ai ka një trup të shkëlqyer, teksa kalon shumë kohë në palestër. Në vendin e dytë renditet Leo Mesi, i cili gjithashtu kërkohet shumë në këtë faqe.

Në vendin e tretë qëndron Ikardi, ndërsa i katërti është Aleksis Sançez. Në vendin e pestë është Mbape, ndërsa pas tij vijnë Dibala, Hazard, Stërling, Benzema dhe në vendin e 10-të Bekam.


Shtuar 4.04.2020 07:19