Spektakolar Ronaldo, shënon golin e dytë dhe përmbys rezultatin (VIDEO)

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Lyon duke i rritur akoma më shumë shpresat për kualifikim.

Është përsëri Ronaldo që dërgon topin në rrjetë në minutën e 60′ pas një goditje nga distanca. /albeu.com/


Shtuar 7.08.2020 20:23