Rikthehet Bundesliga, sot luhet kjo supersfidë

Rifillon kampionati gjerman i futbollit.

Bundesliga nis sot me sfidën Schalke-Borussia Monchengladbach që fillon në oren 20:30, teksa nesër priten të luhen edhe 6 sfida të tjera.

Leipzig kryeson kampionatin me 37 pikë i ndjekur nga Borussia e Monchengladbachut me 35 dhe me Bayern Munich që ka 33 pikë.


Shtuar 17.01.2020 19:00