Real Madridi dhe Tottenham po përgatisin shkëmbimin e bujshëm

Tottenhami mund ta lejojë Dele Alin t’i bashkohet Real Madridit derisa ata po përpiqen ta rikthejnë Uellsianin Gareth Bale në “White Hart Lane”, zbulon “Telegraph”.

Presidenti i “Spursave” Dany Levy po shqyrton rrugët për të nënshkruar me Bale dhe futja në negociata e Dele Alit shihet si një mundësi reale.

Nga ana tjetër, agjenti i Bale Jonathan Barnett ka konfirmuar se Real Madridi është në negociata me Tottenhamin për reprezentuesin nga Uellsi.


Shtuar 16.09.2020 07:39