Publikohet orari i Serie A, kampionati rifillon me Lecce – Milan (FOTO LAJM)

Të gjitha 124 ndeshjet e mbetura do të luhen në oraret 17:15, 19:30 dhe 21:45 – për shkak të temperaturave të larta gjatë javëve në vijim.

Kampionati italian rifillon më 22 qershor me ndeshjen Lecce – Milan dhe Fiorentina – Brescia.

Ndërkohë, derbi që mund ta vendos fatin e titullit mes Juventusit dhe Lazios do të luhet më 20 korrik në orën 21:45.

Më poshtë orari për javën e parë post-Covid të Serie A.


Shtuar 1.06.2020 17:52