Prifti që tërheq avionë dhe mban mbi shpinë 22 femra (FOTO LAJM)

Një super prift në Kanada do t’ju habisë! Ai është aq i fuqishëm sa mund të tërheqë avionë, zjarrfikëse, shtëpi madje mban mbi shpinë edhe 22 gra.

Kevin Fast është pastor i Kishës Luterane në qytetin e Koburg të Kanadasë. Por, kjo nuk e pengoi atë që të ndiqte hobin e tij.

56-vjeçari është një përbindësh i vërtetë dhe ka thyer edhe shumë rekorde Guinness.


Shtuar 6.01.2020 14:27