Premier League rrezikon të ndërpritet deri në shtator

Sipas raportimeve të fundit janë duke u bërë planifikime nga autoritetet e futbollit në Angli dhe në Evropë për ndërprerjen totale të ndeshjeve.

Mediat angleze kanë treguar që autoritetet e futbollit anglez janë duke planifikuar që këto ndeshje të mos vazhdojnë deri në muajin shtator.

Këto masa janë duke u bërë si shkak i përhapjes së koronavirusit.


Shtuar 14.03.2020 15:08