Pothuajse të ngjashme, ja si do të jenë uniformat e reja të Barcelonës dhe Realit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)

“Footyheadlines” ka publikuar uniformat e sezonit të ardhshëm të Barcelona dhe Real Madrid, shkruan Albeu.com.

Bëhet fjalë për uniformat e dyta dhe të treta.

Kurioziteti është se të dyja uniformat kanë ngjyrën e zezë dhe rozë.

Për më shumë shfeltoni galerinë. /albeu.com/


Shtuar 23.03.2020 21:53