Përfundon eksperienca te Milani, Suso zbarkon në Spanjë për testet mjekësore

Një tjetër largim tjetër vjen nga Milani, sulmuesi spanjoll ka udhëtuar për në spanjë për të berë testet mjekësore të klubi i Sevillas.

Suso ka qenë një lojtarët kryesor te Milani deri në sezonin që lam pas dhe ishte një ngalojtarët e paprekshëm, por kohët e fundit si e humbi këtë status.

Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se Suso është në prag të finalizimit të transferimit te skuadra e Sevillas.


Shtuar 29.01.2020 12:19