“S’ka bir none dhe bir k*rve”, Rama prish gojën në publik (VIDEO)

Me shumë mundësi me zor po prisni të shihni Ramën si aktor në filmin e Ermal Mamaqit.

Në këtë film Rama vjen në rolin e dajës, i cili futet në dasmë dhe thotë “S’ka bir none dhe kurve ta martojë Landin me zor. Kush i bën presion çunit tonë këtu?”.

Batutë kjo që nuk është e panjohur për kryeministrin./albeu.com


Shtuar 29.01.2020 12:22