Olainka shënon sërish në Champions (VIDEO)

Po luhet në këto momente ndeshja midis, Midtjylland dhe Slavias së Pragës, e vlefshme për “Play-off” e Ligës së Kampionëeve.

Çekët po fitojnë me rezultatin 1-0 ndaj danezëve. Golin për skuadrën e Slavias e ka realizuar, ish-sulmuesi i skënderbeut, Peter Olainka.

Ky i fundit pas një krosimi të marrë nga goditja e këndit, bën një lëvizje të bukur në zonë dhe ia del ta dërgojë topin në rrjetë.


Shtuar 30.09.2020 20:18