Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt

Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid.

Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid.

Sulmuesi ka kaluar një periudhë të komplikuar te skuadra madrilene pas transferimit nga Eintracht Frankfurt.

Andaj, agjencia spanjolle e lajmeve EFE raporton se Jovic dëshiron pikërisht rikthimin te skuadra nga Bundesliga, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Sulmuesi serb së fundmi kishte zgjuar interesim nga Milan dhe Roma por më tepër preferon rikthimin te ish skuadra e tij nga Bundesliga.


Shtuar 22.09.2020 07:47