Nuk është vetëm Garay, te Valencia janë 5 anëtarë të prekur me koronavirus

Pas njoftimit se futbollisti i Valencias, Garay është infektuar me koronavirus duke u bërë lojtari i parë në La Liga situata te Valencia është akoma më e përkeqësuar.

Në një komunikatë zyrtare, Valencia njofton se janë pesë raste të prekura brenda skuadrës, përfshirë lojtarë dhe anëtarë të stafit teknik.


Shtuar 15.03.2020 13:08