Mourinho nuk përmbahet pas ndeshjes me Everton, shkakton pakënaqësi te lojtarët

Në fundjavë u luajt ndeshja midis Evertonit dhe Tottenhamit, ku fitues dolën skuadra e Ancelottit.

Pas ndeshjes, trajneri i Tottenham, Jose Mourinho tha se është i pakënaqur me lojtarët e tij dhe i quajti dembelë.

“Daily Mirror” shkruan se futbollistët e Spursit janë të pakënaqur me deklaratat e Mourinhos.

Këto pakënaqësi ia kanë thënë direkt Mourinhos futbollistët.


Shtuar 15.09.2020 08:27