Milani fiton miqësoren, gol dhe asist për Ibrën (VIDEO)

Milani ka zhvilluar një miqësore ditën e sotme, ndaj Rhodenses, të cilën e ka fituar me rezultatin 9-0.

Zlatan Ibrahimovic ka luajtur në këtë miqësore që nga minuta e parë, ndaj këtij kundërshtari modest.

Suedezi duket se është në formë, pasi shënoj një gol dhe dhuroi një asist. Pioli e rreshtoi skuadrën me skemën 4-3-3, ku Ibra u mbështet nga Çalhanoglu dhe Suso.

Ndërkaq nga stoli e nisi Piontek këtë ndeshje miqësore për Milanin, por arriti të shënonte dopietë.


Shtuar 3.01.2020 17:34