“Mbretëresha e fitnessit” e pakujdesshme, i zgjidhet rripi i bikinit sapo del nga pishina (FOTO LAJM)

Modelja amerikane Jennifer Nicole Lee, apo siç njihet ndryshe, “mbretëresha e fitnessit”, u bë pjesë e një incidenti hot këtë javë. Ajo kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, por nuk ishte kujdesur sa duhet për bikinit e saj.

Kjo pasi në momentin që doli nga pishina, pa t’i zgjidhej rripi i të brendshmeve dhe të mbetej “zbuluar” para të pranishmëve.

Reagimi i Jennifer Nicole Lee ishte i menjëhershëm, duke lëshuar nga duart syzet dhe kapur rripin e të mbathurave, për të mos lejuar që incidenti “të rëndohej”.


Shtuar 30.04.2020 09:29