Lecce – Inter, formacionet zyrtare: Dyshja Lautaro-Lukaku nga minuta e parë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit.

Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të kërkojë të rikthehet te fitorja në Serie A.

Lecce: Gabriel; Rispoli, Rossettini, Lucioni, Dell’Orco, Donati; Deiola, Petriccione, Mancosu; Babacar, Lapadula

Inter: Handanovic; Godin, De Vrij, Skriniar, Candreva, Brozovic, Barella, Sensi, Biraghi, Lukaku, Lautaro. /albeu.com/


Shtuar 19.01.2020 13:24