Koronavirusi në Itali, shtyhen 3 ndeshje të Serie A (FOTO LAJM)

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në Itali ku deri tani janë prekur rreth 60 persona dhe kanë humbur jetën 2 të tjerë.

Ditën e djeshme në rajonin e Lombardisë në Itali u ndërprenë të gjithë aktivitetet.

Ditën e sotme është marrë vendim për tu shtyrë tre ndeshje të Serie A. Duke filluar me Inter – Sampdoria, Atalanta – Sassuolo dhe Verona – Cagliari. /albeu.com/


Shtuar 23.02.2020 07:52