Gruaja e ish-futbollistit të Milanit po i “çmend” të gjithë me format e saj (FOTO LAJM)

Ish-futbollisti i Milanit, Lucas Ocampos prej më shumë se dy vitesh është i martuar me Majooh Barbeito, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi, Majo është vërtetë speciale dhe Ocampos është me fat që e ka në krahët e tij.

Majooh nuk ngurron të tregojë rezultatet e aktivitetit të saj, madje shpeshherë i kalon edhe limitet duke postuar foto vërtet “hot”.


Shtuar 15.05.2020 15:32