Formacioni me 11 blerjet e dështuara në La Liga (FOTO LAJM)

La Liga i ka dhënë fund sezonit 2019/2020, me Real Madridin që ka fituar titullin e 34-të në histori të klubit.

Joao Felix dhe Antoine Griezmann, të dy këta kanë ndërruar skuadra verën e kaluar, por kanë ngecur te skuadrat e reja.

Felix nuk arriti të bënte ndikim te Atletico Madrid, ndërsa Griezmann te Barcelona.

Së bashku me Felix dhe Griezmann, janë edhe nëntë futbollistë të tjerë, që përbëjnë formacionin e përforcimeve të dështuara në La Liga, për sezonin 2019/2020.


Shtuar 21.07.2020 15:59