Formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Lazio, Hysaj sfidon Strakoshën

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Lazios, e vlefshme për Kupën e Italisë.

Napoletanët po kalojnë krizë rezultatesh dhe një fitore ndaj bardhekaltërve do t’i shërbente për të ngritur moralin në skuadër.

Ndërsa nga ana tjetër, Lazio po kalon një formë të shkëlqyer, ku nuk një humbje prej 11 ndeshje radhazi.

Takimi fillon në orën 20:45.

Më poshtë keni dhe formacionet zyrtare të të dy skuadrave.


Shtuar 21.01.2020 19:37