Cristiano Ronaldo kthehet në Itali

Pas gati dy muajsh Cristiano Ronaldo kthehet në Itali, shkruan Albeu.com.

Avioni privat i portugezit u largua nga Madridi, ku u ndal dje, për tu rikthyer në Madeira dhe në mbrëmje ai do të marrë drejtimin për në Torino, ku pritet të të arrijë sot rreth mesnatës.

Numri 7 do t’i nënshtrohet vetë-izolimit të detyrueshëm për 14 ditë, për të vazhduar më pas stërvitjen me pjesën tjetër të ekipit në 18 Maj. /albeu.com/


Shtuar 4.05.2020 19:27