E çuditshme, këta dy futbollistë po mundohen ta mbajnë Messin në Barcelonë

Lionel Messi po pritet që të largohet nga Barcelona gjatë merkatos verore.

Por, dy bashkëlojtarët e tij, Luis Suarez dhe Arturo Vidal janë duke u munduar ta ndalojnë atë, transmeton Indeksonline.

Suarez dhe Vidal poashtu janë në listën e të larguarve, por duket se Messin e shohin si rrugëshpëtimi për të qëndruar në Barcelonë.


Shtuar 1.09.2020 12:11