Duelin e “titanëve”, Fury – Wilder mund ta ndiqni të plotë këtu (VIDEO)

Tyson Fury mposhti Deontay Wilderin me nokaut teknik në raundin e shtatë në meçin e zhvilluar në Las Vegas për tu rikthyer sërish mbret i boksit.

Britaniku pati një paraqitje fantastike ku edhe ia shkaktoi humbjen e parë në karrierë Deontay Wilderit.

Fury e rrëzoi Wilderin në raundin e tretë dhe të pestë, para se gjyqtari ta ndalte meçin në raundin e shtatë.


Shtuar 23.02.2020 10:44