David Silva e preu në besë, Tare: E respektoj si futbollist, por jo si njeri më

Drejtori i Lazios, Igli Tare ka reaguar pas transferimit të David Silvas në Real Sociedad.

Edhe pse kishin arritur marrëveshje, mesfushori spanjoll tradhëtoj Lazion dhe nënshkroj fshehurazi marrëveshje me Sociedadin.

Tare ka reaguar sot me një deklaratë të shkurtër por me kuptim plotë.

“David Silvan nga sot e respektoj si futbollist por jo si njeri”, u shprehë ai.


Shtuar 18.08.2020 11:33