Dalin formacionet zyrtare, Chelsea-Bayern

Chelsea pret në shtëpi në ndeshjen e parë të Champions Bayern.

Lampard dhe Hans-Dieter Flick janë mundur të hedhin në fushë formacionet më të mira të mundshme.

Chelseaa: Caballero; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; James, Jorginho, Kovacic, Alonso; Willian, Mount, Giroud.

Bayern Munich: Neuer; Pavard, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Thiago; Coman, Muller, Gnabry; Leëandowski.


Shtuar 25.02.2020 19:09