CHAMPIONS/ Dy super “derbi” na presin sonte

Sonte Champions mbyll ndeshjet e para të fazës së 1/8 me dy super ndeshjet Real Madrid – Manchester City dhe Lyon -Juventus.

Padyshim që ndeshja në “Bernabeu” ngjall me shumë jo vetëm për shkak të peshës që kanë të dyja skuadrat por edhe për faktin që drejtohet nga dy strategë të jashtëzakonshëm.

Juventusi nuk pritet të ketë probleme ndaj Lyon edhe pse nuk përjashtohen surprizat. /albeu.com/


Shtuar 26.02.2020 08:11