Bielsa kërkon në skuadër Rafinhan

Mesfushori brazilian, Rafinha, mund të transferohet në Premierligë.

Sport raporton se Leeds United ka identifikuar mesfushorin e Barcelonës si një synim të tyre.

Blaugranët janë të gatshëm të pranojnë shitjen e Rafinhas nëse një skuadër ofron të paktën 16 milionë euro.

Leeds tashmë ka kontaktuar Barcelonën për të diskutuar për mundësinë e transferimit të Rafinhas, teksa trajneri i tyre Marcelo Biesla ka filluar përgatitjet për sezonin e ri në Premierligë.

Rafinha viteve të fundit është huazuar nga Barcelona tek Inter dhe Real Betis.


Shtuar 5.09.2020 13:12