Alla Pirlo, shikoni çfarë supergoli ka shënuar mesfushori i Mallorca (VIDEO)

Një supergol është shënuar në ndeshjen e mbijetesës mes Mallroca dhe Leganes, shkruan Albeu.com.

Vendasit kanë kaluar në avantazh me një goll alla Pirlo të realizuar nga mesfushori Sevilla.

Ai me anjë të një goditje të lirë në minutën e 9 e dërgoi topi në rrjetë në mënyrë mjeshtërore duke e kaluar topin poshtë këmbve të lojtarëve që kishin formuar murin.

Për më shumë shijoni golin. /albeu.com/


Shtuar 19.06.2020 17:47