Si në Monte Carlo, “shqipet” skuqin Tiranën për festat e Nëntorit (FOTO & VIDEO)

Festat e Nëntorit janë festuar nga të gjithë shqiptarët në mbarë botën.

Këto ditë në Shqipëri janë kthyer edhe emigrantët për të festuar Pavarësinë e vendlindjes së tyre, shkruan Albeu.com.

Rrugët e Tiranës janë mbushur me makina luksoze dhe të mbuluara me flamunj “kuq e zi”.

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Shtuar 1.12.2018 21:43