ZYRTARE/ E pranoi vetë, Rudina Dembacaj është në lidhje me Mark Frrokun (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj ka lënë pas divorcin nga martesa e parë, dhe tashmë është zyrtare.

Pas thashethemeve në median rozë për një lidhje të saj me ish-deputetin Mark Frroku, Rudina ka sqaruar së fundmi cdo lloj dyshimi!

Me anë të një postimi në Instagram, moderatorja shumë e dashur për shqiptarët ka pranuar që është në një lidhje romantike me Mark Frrokun.

“E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…exluziven 🤓

Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”- shkruan Rudina në Instagram. /albeu.com/


Shtuar 6.01.2020 20:57