Zbardhet aksidenti i rëndë në Tiranë, ndërrojnë jetë dy këmbësorë

Ditën e sotme në Tiranë ka ndodhur një aksident i rëndë ku kanë ndërruar jetë në vend.

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me aksidentin e rëndë që ndodhi pak minuta më parë në Tiranë.

Rreth orës 15:15 në rrugën “Xhanfize Keko” automjeti me drejtues E. L, është përplasur me automjetin me drejtues E. M.

Si pasojë e përplasjes janë përshirë në aksident dhe dy këmbësor të cilët kanë ndërruar jetë në vendngjarje.

Dy drejtuesët e automjeteve E. L dhe E. M janë shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e dy shtetasve që ndërruan jete.


Shtuar 2.01.2020 15:23