S*ks me meshkuj e femra, “Zogu i Tiranës” lë qelinë e burgut

“Zogu i Tiranës” ka lënë burgun dhe po vuan dënimin në “Arrest shtëpie” pas akuzave për “Shfrytëzim prostitucioni” dhe “Prostitucion”.

Mësohet se Hermes Nikaj ka lënë dje qelinë pas vendimit të gjykatës për “Arrest Shtëpie”.

Nikaj u vu në pranga disa muaj më parë, pas një hetimi disamujor ku u vunë në përgjim dhjetra persona dhe u zbardhën biseda ku duket se bëheshin marrëveshje për marrëdhënie seksuale.

“Zogu i Tiranes” u akuzua se ishte i përfshirë në një rrjet të gjerë prostitucioni, duke vënë në shfrytëzim vajza të reja dhe meshkuj, nga të cilët ai merrte përqindjen e tij për çdo marrëdhënie seksuale që ata kryenin.

Nga përgjimet dolën dhe emra të personazheve të njohur publik, ndërsa Nikaj ka mohuar akuzat e ngritura nga prokuroria pavarësisht provave dhe përgjimeve, disa prej tyre të bëra publike. /albeu.com/


Shtuar 14.05.2020 18:34