Shkrumbohen gjatë natës dy makina në Elbasan

Dy automjete janë djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit.

Bëhet fjalë për një automjet tip “Audi” dhe një Renault.

Mësohet se makinat kanë qenë në dy lagje të ndryshme. Njëra në lagjen “Haxhias” dhe një tjetër në lagjen “Beqir Dardha”. Një nga automjetet e djegura mësohet të jetë në pronësi të kryeinspektorit të Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në Elbasan, B.M.


Shtuar 28.06.2020 06:26