Rudina Dembacaj nuk humbet kohë poston foto me fëmijët e Mark Frrokut

Rudina Dembacaj tashmë e ndjen veten pjesë së familjes së Mark Frrokut, të dashurit të saj.

Rudina Dembacaj është shprehur se lidhja e saj me ish-deputetin Mark Frroku është zyrtarizuar dhe ajo kalon kohë shumë të mirë me fëmijët e tij nga martesa e parë.

Rudina foli edhe për planet për martesë ndërkohë theksoi se për të ishte shumë e rëndësishme që fëmijët e Markut ta pranonin si shoqe shumë të mirë.

Pas këtyre fjalëve, tashmë gjithçka e kemi të dokumentuar me këtë foto, portret familjar që Rudina shpërndau pak më parë në Instagram. /albeu.com/


Shtuar 1.02.2020 19:53