Rama feston ditëlindjen, sa vjeç mbush sot kryeministri

Kryeministri Edi Rama feston sot ditëlindjen e tij të 56-të.

Ai ka publikuar një foto me nënën e tij, Aneta, në shtëpinë e saj.

“Me gruan që më dha jetën❤️”, shkruan Rama.

Kreu i qeverisë feston sot ditën e lindjes dhe duket se me këtë foto, ku shihet i përqafuar me nënën e tij, Rama ka zgjedhur që të ndajë emocionet e marra në këtë ditë të veçantë. /albeu.com/


Shtuar 4.07.2020 10:37