Po punonte në ndërtimin e pallatit, punëtori në Tiranë rrëzohet dhe humb jetën

Një 63 vjeçar ka humbur jetën teksa po punonte në një pallat tek ”Fusha e Aviacionit” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 të ditës së sotme dhe bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.P..
Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.05.2020, rreth orës 12:30, tek “Fusha e Aviacionit”, ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim punëtori shtetasi M.P., 63 vjeç, ku mjekët e ambulancës konfirmojnë se ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 7.05.2020 11:48