Plas sherri në Pogradec, një i lënduar niset me urgjencë në spital

Një i plagosur, pas një konflikti çasti, është rregjistruar sot në Pogradec.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme.

Pas një konflikti të çastit, në rrethana ende të paqarta, i plagosuri që dyshohet të jetë goditur me thikë, është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihëm mjekësore.

I plagosuri ka marrë plagë në trup si pasojë e përdorimit të armës së ftohtë.

Nuk dihen shkaqet e ngjarjes. Ndërkaq, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, për indentifikimin dhe kapjen e autorit.


Shtuar 24.08.2020 15:19