Plas sherri mes të rinjve në Elbasan: Vendosin kapuç e bëjnë për spital të riun

Një sherr ka ndodhur në Elbasan mes disa të rinjve me thikë e doreza hekuri.

Mësohet se tre të rinj kanë sulmuar me thikë dhe dorezë hekuri një të ri, 21-vjeç.

Me kapele në kokë që të mos identifikohen, 3 të rinjtë kanë qëlluar dhe plagosur me thikë 21-vjeçarin me inicialet E. C.

I riu është dërguar në spital, ndërsa sulmuesit janë larguar pa u ndaluar nga policia. /albeu.com/


Shtuar 12.03.2020 19:32