Nxorri të dashurën mes mesnatës nga shtëpia, Einxhel Shkira i kthehet keq Albano Bogdos

Deklarata e fortë e aktorit Albano Bogdo i cili tha se ka nxjerrë nga shtëpi të dashurën në mesnatë pasi i bënte “dëngla”, ka shkaktuar shumë zhurmë.

Pas kësaj deklarate publike, ka reaguar ashpër moderatorja Einxhel Shkira e cila sulmon Bogdon dhe pse thekson se nuk ka asgjë personale me të.

“Uroj të ketë qenë një shaka kjo! Sepse është gjëja më stupid që mund të thotë dikush, sado i famshëm qoftë!! E kujt i plas nëse jemi të famshëm ose jo, apo kush ka më shumë folloë bën më shumë dëngla.

Marrëdhënia në çift nuk bazohet te fama, por te ndjenjat dhe denglat nuk vijn si pasojë famës por e karakterit të njeriut … Mund të jesh i famshëm sa të duash por në fund të ditës i dashuri/dashura fle me ty në krevat jo me famën apo 1 milion ndjekësit në instagram.

Asgjë personale por thjesht jam totalisht kundra kësaj llogjike ku denglat ndahen në bazë të famës”- shkroi moderatorja e sportit.

Deklarata e Bogdos:

Që kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhëve. Kur lidhesh me një njeri që është i famshëm dhe nuk po të bën dëngla, mos bëj ti dëngla.

Kur unë të trajtoj mirë si të dashurën time, kjo nuk do të thotë që duhet të bëhesh si më e rëndësishme se unë në shoqëri. Ky është leksioni më i vlefshëm.

E merr, e nxjerr jasht nga shtëpia në 2 të natës dhe i hedh rrobat nga ballkoni.

Nxirret si jo… Jo se vrava mendjen nëse e ngacmonin se njihnin të gjithë në lagje që ishte e dashura ime, se ngacmonte njeri. /albeu.com/


Shtuar 8.05.2020 16:13